Фестиваль Франкофонії (посольство Греції)

В суботу, 31 березня, в Києві стартує 15-й щорічний фестиваль Французька весна. Чисельні урядові  і неурядові інституції України запрошують вкотре зануритись у розмаїття французького мистецтва, а також оцінити результати франко-українського співробітництва і надихнутися на нові звершення.

Спільні франко-українські проекти знайдуть своє продовження у художніх виставках, фотопроектах, муралах, концертах. Численні французькі гості «Французької весни» будуть діалогувати з українськими митцями, глядачами, слухачами, як через творчість на сценах чи у галерейних залах, так і безпосередньо під час зустрічей та обмінах думками. Щоб усвідомити розмаїття подій, гостей та форматів, варто тільки поглянути на календар «Французької весни». Квітень житиме у ритмі «Французької весни»! Приєднується до цього фестивалю і колектив СШ№49, а саме:

• Надзвичайний і Повноважний Посол Греції в Україні пан Георгіос Пукаміссас з нагоди Міжнародного дня Франкофонії виступив з промовою перед учнями школи. Під час зустрічі пан Посол обговорив з учнями школи значення Франкофонії, розповів про участь Греції в Міжнародній організації франкофонії та про те спільне, що об’єднує Грецію, Францію та Україну.