28 березня 2018 року в Київському національному університеті імені Т.Г. Шевченка відбувалася ІІІ Всеукраїнська олімпіада для учнів 10-11 класів «Іспанія та латиноамериканський світ» 9 учнів нашої школи (Бенедіктова Марія, Лисенко Дарина, Лялько Валентина Дзецюх Марія, Жительна Анастасія – 11-Б клас, Діас Патрісіа, Нефедова Анасттасія – 10-А клас, Клещенко Каріна, Філіпішина Дар’я – 10-Б клас) потрапили до фіналу і були нагороджені Грамотами декана історичного факультету Патриляка І.К. та цінними подарунками посольств Іспанії та Португалії. У свою чергу – Нефедова Анастасія і Діас Патрісіа за найкращі роботи отримали перші місця. Подяку декана історичного факультету університету за підготовку учнів отримала вчитель історії Ковальчук Олена Михайлівна.